UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, od 17.08. do 25.08. máme dovolenou. Přijaté objednávky budeme expedovat následující dny. Děkujeme za pochopení.
Zavřít

Doprava


 

 

Přepravní společnost Zásilkovna, díky níž si můžete zvolit osobní vyzvednutí v jednom z tisíců výdejních míst. V košíku je nutné vybrat si konkrétní výdejnu, která vám vyhovuje nejvíce. Pohyb a stav zásilky můžete sledovat na tomto odkazu: sledování zásilky Informační linka přepravce: 216 216 516

 

dopravné po ČR při nákupu nad 1000 Kč
ZDARMA
dopravné při platbě předem 79,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání
99,- Kč

 

 

Přepravní společnost Zásilkovna nyní doručuje i na vaši adresu. Po odeslání obdržíte emailem a smskou kód zásilky. Zásilky je možné sledovat pod tímto odkazem po zadání jejich čísla.


dopravné při platbě předem 109,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání
129,- Kč

 

 

 

 


Přepravní společnost PPL (PPL CZ s.r.o., K Borovému 99, Říčany – Jažlovice, 251 01) doručuje zboží obvykle do 24 hodin od odeslání po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po odeslání objednávky. Po odeslání zásilky obdržíte SMS a email s číslem zásilky.

 

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, je možné platit doručujícímu řidiči v hotovosti či platební kartou.

 

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na webu společnosti PPL, nebo na infolince: 840 775 775

 

dopravné po ČR do PPL parcel a PPL Box 79,- Kč
dobírka

50,- Kč

 

Doprava na adresu

 

dopravné při platbě předem 110,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání 150,- Kč