Doprava


 

 

Přepravní společnost Zásilkovna, díky níž si můžete zvolit osobní vyzvednutí v jednom z tisíců výdejních míst. V košíku je nutné vybrat si konkrétní výdejnu, která vám vyhovuje nejvíce. Pohyb a stav zásilky můžete sledovat na tomto odkazu: sledování zásilky Informační linka přepravce: 216 216 516

 

dopravné po ČR při nákupu nad 1000 Kč
ZDARMA
dopravné při platbě předem 79,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání
99,- Kč

 

 

Přepravní společnost Zásilkovna nyní doručuje i na vaši adresu. Po odeslání obdržíte emailem a smskou kód zásilky. Zásilky je možné sledovat pod tímto odkazem po zadání jejich čísla.


dopravné při platbě předem 109,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání
129,- Kč

 

 

 

 

Česká pošta (Česká pošta, s.p., Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1) doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin po celé ČR od odeslání objednávky. Po odeslání zásilky obdržíte SMS a email s číslem zásilky. Zásilku lze sledovat pomocí formuláře Track & Trace.


Pokud se zásilka nepodaří doručit, je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni výzvou ve vaší poštovní schránce. Následně si zásilku můžete vyzvednout na ukládací poště, či si telefonicky vyžádat opětovné doručení. Opětovné doručení není nijak zpoplatněno.

 

dopravné po ČR při nákupu nad 1000 Kč
ZDARMA
dopravné při platbě předem 79,- Kč
dopravné express při platbě předem 89,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání 99,- Kč
dopravné express a dobírečné při platbě při dodání 109,- Kč
dopravné po SR při platbě předem
109,- Kč

 

Doprava je zcela zdarma v případě, že celková cena objednaného zboží překročí částku 1000 Kč. Doprava zdarma platí pouze po České republice prostřednictvím České pošty. 


Přepravní společnost PPL (PPL CZ s.r.o., K Borovému 99, Říčany – Jažlovice, 251 01) doručuje zboží obvykle do 24 hodin od odeslání po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po odeslání objednávky. Po odeslání zásilky obdržíte SMS a email s číslem zásilky.

 

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, je možné platit doručujícímu řidiči v hotovosti či platební kartou.

 

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na webu společnosti PPL, nebo na infolince: 840 775 775

 

dopravné při platbě předem 110,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání 150,- Kč