piercing pupíku
akrylové plugy
piercing ucha
piercing bradavek
piercing
piercing nosu
akrylové tunely
piercing nosu
piercing
piercing nosu
www.sububi.cz

Titanové podkovy a kruhy

Titanové podkovy a kruhy

Do naší skladové nabídky jsme nově zařadili podkovy z titanu až do průměru drátu 8mm. Titan je u nás stále trochu opomíjený a to hlavně kvůli vyšší pořizovací ceně, má však prokazatelně lepší vlastnosti pro uživatele piercingu než chirurgická ocel 316L. Výhodou navíc je přibližně o polovinu nižší hmotnost než u chirurgické oceli 316L, což u větších průměrů šperků může dělat až několik desítek gramů rozdílu.


Nevedeme různé napodobeniny v podobě kovových šperků potažených slabou titanovou vrstvičkou, u nás máte vždy jistotu šperku kompletně vyrobeného z vysoko jakostního titanu. Pokud se rozhodnete šperk z titanu koupit, bude se váš piercing daleko méně vytahovat vlivem váhy a jeho nošení pro vás bude pohodlnější. Poznáte to zejména u piercingu ušních lalůčků, či u různých typů genitálních piercingů.

 

Na objednávku jsme schopni zajistit i jiné netradiční velikosti titanových podkov i kruhů. Kruhy skladem v nejbližší době mít nebudeme, není ale problém je přibližně do čtrnácti dní zajistit. Titan je velmi tvrdý materiál a je těžké ho v případě kruhů roztáhnout i pomocí běžných piercingových kleští. Většina uživatelů si tak titanový kruh o velkém průměru neumí nasadit a proto dáváme přednost spíše podkovám, u nichž je aplikace velmi snadná.

 

Pokud máte zacíleno na pořízení velkého šperku, doporučujeme vám rozhodně vyzkoušet titan. Jeho pořizovací cena je sice vyšší než u chirurgické ocele, jeho vlastnosti pro tělesnou tkáň a pohodlnost nošení jsou ale znatelně lepší.

 

 

Anchor-Piercing.cz ©Zpět na články...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Anchor-Piercing.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.