UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, od 17.08. do 25.08. máme dovolenou. Přijaté objednávky budeme expedovat následující dny. Děkujeme za pochopení.
Zavřít

Přípravky na správné hojení a čištění piercingu

Přípravky na správné hojení a čištění piercingu

V tomto článku se seznámíme s přípravky na dezinfekci piercingu, které maximálně napomohou správnému hojení a udrží piercing ve správné kondici.


Studex roztok na ošetření piercingu – Oblíbený roztok na čištění a správné hojení od amerického výrobce. Na obě části vpichu naneste malé množství tohoto hojivého roztoku a nechte působit. Roztok uvolní zaschlé stroupky kolem šperku. Ty následně opláchněte, nebo jemně otřete kouskem čisté gázy. Šperk není nutné vyndávat, roztok mu nijak neublíží. Roztok je vhodný i na problémy u zhojených piercingů.

 

Prontolind sprej na piercing – Vynikající sprej na piercing od německého výrobce na čistění většiny piercingů se kterým se efektivně čistí i špatně přístupná místa. Snadno se aplikuje, dá se opakovaně používat během dne a není nutné ho oplachovat. Proniká hluboko do vpichu, jeho aplikace nepálí ani neštípe ani v oblastech citlivých na bolest. Kolem nového piercingu se obvykle vytvářejí stroupky, není žádoucí je škrábat, či se je mechanicky pokoušet odstranit, protože tím dochází k podráždění piercingu. Prontolind sprej stroupky šetrně rozpouští, ránu čistí a nedráždí ji. Sprej je vhodný i na problémy u zhojených piercingů.

 

Prontolind gel na piercing – Gel připravený k okamžitému použití. Díky své velikosti vhodný do kapsy či kabelky. Stačí nanést malou kapku tohoto gelu na obě části vpichu a nechat působit. Šperk není nutné vyndávat, přípravek mu nijak neublíží. Následně je piercing možné opláchnout čistou vodou, nebo ideálně ostříknout sprejem Prontolind. Místo kolem piercingu a uvolněné stroupky poté otřete kouskem čisté gázy. Gel lze též použít jako lubrikant při nošení roztahováků a tunelů, snižuje i nežádoucí zápach. Lze nanášet i pod náplasti a obklady, čímž zabraňuje přilnutí.

 

Prontolind sprej na piercing jazyka - Vynikající sprej pro dezinfekci piercingu jazyka a ostatních piercingů v ústech a jejich bezprostředním okolí, urychluje hojení, zabraňuje infekci a navíc příjemně voní. Dá se libovolně používat během dne, ideálně po každém jídle a kouření.

 

Prontolind ústní voda - Velké balení speciální ústní vody pro každodenní použítí. Urychluje hojení, udržuje piercing v dutině ústní v dobrém stavu a minimalizuje vznik nežádoucích bakterií.

 

Easy piercing antibakteriální mýdlo – Mýdlo v pěnové podobě, hodící se pro mytí piercingů a přilehlého okolí. Piercing nejdříve opláchněte vodou, pak umyjte antibakteriálním mýdlem a opět opláchněte.

 

Easy piercing solný roztok – Stačí stříknout na piercing a nechat působit, následně znovu ostříknout a případné uvolněné částečky stroupku otřít vatovou tyčkou, nebo kouskem čisté gázy. Solný roztok lze používat po sprchování i kdykoliv během dne. Po použití není třeba oplachovat vodou.

 

Easy piercing antibakteriální roztok – Roztok je vhodný i na zanícený piercing. Lze ho použít po sprše, i během dne, když nemáte možnost piercing umýt. Přípravek je výborný i na dezinfekci microdermálního piercingu. Dá se kombinovat s ostatními výroby Easy piercing.

 

Gáza na piercing 20ks – Sada od výrobce Easy Piercing. Dvacet kousků sterilní gázy uzavřené v deseti baleních po dvou kusech. Gáza je měkká a nezanechává vlákna. Piercing s ní lze čistit, nebo ji použít na přelepení.

 

Gáza na piercing 2ks – Dva kusy měkké gázy uzavřené ve sterilním obalu. Hodí se jak na čištění tak na ochranu čerstvého piercingu.Zpět na články...
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - roztok na piercing
roztok na piercing
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - sprej Prontolind na piercing
sprej Prontolind na piercing
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - gel Prontolind na piercing
gel Prontolind na piercing
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - antibakteriální mýdlo na piercing
antibakteriální mýdlo na piercing
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - solný roztok na piercing
solný roztok na piercing
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - antibakteriální roztok
antibakteriální roztok
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - 20200116_234032
20200116_234032
Přípravky na správné hojení a čištění piercingu - easy-piercing-gaza
easy-piercing-gaza