piercing pupíku
akrylové plugy
piercing ucha
piercing bradavek
piercing
piercing nosu
akrylové tunely
piercing nosu
piercing
piercing nosu
www.sububi.cz

Náramky Torques

Náramky Torques

Název Torques pochází z latiny a v překladu znamená nákrčník. Podle dostupných údajů je znám od doby bronzové a označuje různé typy kruhových náramků a náhrdelníků. Šperk byl používán u Keltů i Římanů. Je však považován za typicky keltský artefakt. Jeho nošení mohlo vyjadřovat určité společenské postavení, případně mohl být výrazem náboženství, či mu byly přisuzovány ochranné vlastnosti. Mezi nejčastěji používané materiály na výrobu patřilo zlato a bronz. Setkat se můžeme i s nálezy vyrobenými ze železa či stříbra.


Dnes je velmi populární provedení z chirurgické ocele a tak jsme se o náramky Torques rozhodli i my rozšířit nabídku skladového zboží. V našem případě se jedná o ryze český výrobek z kvalitní chirurgické ocele s precizním zpracováním a vysokým leskem. Náramek je ukončen dvěma šroubovacími kuličkami, které se ale dají měnit i za jiné nástavce se shodným závitem. Pokud máte dobře zvolenou velikost náramku, je obvykle nutné kuličky odšroubovat aby bylo možné náramek Torques nasadit. Pod kuličkami je použito gumové těsnění, které zamezí tomu, aby se kuličky při nošení samovolně povolovaly.

 

Náramek Torques je oválný, aby po nasazení co nejlépe kopíroval tvar ruky. Aby náramek dobře vypadal, pohodlně se nosil a nepřekážel, doporučujeme si před nákupem pečlivě přeměřit zápěstí a zvolit vhodnou velikost. Náramek má označení například 6 x 55mm – kulička 12mm. První údaj značí průměr drátu náramku, druhý vnitřní průměr oválu a třetí průměr kuličky. Pro stanovení odpovídající velikosti je nejlepší spočítat si průměr ruky v místě, kde náramek chcete nosit. Průměr spočítáte tak že nejdříve změříte obvod ruky, který následně vydělíte číslem 3.14. Tím dostanete průměr. K dosaženému číslu doporučujeme připočítat 5-7mm, aby mezi rukou a náramkem byla určitá rezerva.

 

Výpočet vypadá následovně. Pokud například naměříte obvod ruky 180mm, vydělíte ho číslem 3.14 a následně dostanete číslo 57.32. K tomu to číslu přičtete 5-7mm a dostanete požadovaný průměr Torques náramku který je pro vás vhodný. V tomto konkrétním případě to bude velikost 65mm po zaokrouhlení nahoru.

 

 

 

Anchor-Piercing.cz©Zpět na články...
Náramky Torques - náramek Torques
náramek Torques
Náramky Torques - Náramek Torques
Náramek Torques
Náramky Torques - Náramek Torques
Náramek Torques
Všechna práva vyhrazena ©2017 Anchor-Piercing.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.