UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, od 17.08. do 25.08. máme dovolenou. Přijaté objednávky budeme expedovat následující dny. Děkujeme za pochopení.
Zavřít

Microdermal piercing podruhé

Microdermal piercing podruhé

Zařadili jsme do nabídky typ piercingu zvaný microdermal. Jedná se osazení podkožní kotvy do otvoru vytvořeného pod kůží. Základna vám v kůži zaroste a přístupný je pouze závit, na který je možné našroubovat množství různých nástavců. Microdermalu a jeho historii jsme se podrobněji vyjadřovali v jednom z dřívějších článků, dnes se tedy budeme věnovat hlavně nástavcům.


Vzhledem k tomu že si zákazník není obvykle v domácích podmínkách schopný vyměnit nástavec, natož si provést celý microdermal, tak jsme se rozhodli prodávat zatím pouze náhradní nástavce. Známe spoustu případů kdy pokus o vytvoření microdermalu nedopadl dobře a proto bychom vás rádi odkázali spíše na piercingový salon, který s ním má již zkušenosti. V poslední době je microdermal stále modernější a zejména ve větších městech není problém najít zkušeného odborníka. V případě že byste přesto chtěli objednat komplety, speciální nástroje, nebo podkožní kotvy, stačí napsat a na objednávku není problém zboží zajistit. To samé platí i pro náhradní microdermaly. Skladem budeme držet několik základních typů a barevných variant, na objednávku jsme schopni zajistit mnoho dalších možností a velikostí které na eshopu uvedeny nejsou.

 

V ČR se často setkáváme s nástavci, které jsou mnohdy vyrobeny z nekvalitních kovů, jsou špatně začištěny, nebo mají nevhodně provedený závit. U nás koupíte pouze titanové kvalitní komponenty, které máme lety ověřené. Můžete se spolehnout na jejich vysoký lesk a precizně provedený závit, který dává předpoklad pro snadné nasazování. Pořizovací cena je sice vyšší, ale rozdíl pozná i lajk při běžném pohledu. Naše nástavce mají průměr 1.2mm, což je celosvětově nejběžněji používaný průměr a jedná se o standard pro Evropu, stejné je to i se stoupáním závitu. Trochu jiné parametry se mohou používat například v USA, pokud jste si microdermal nepořídili právě tam, nebo nepoužíváte nějakou atypicky vyrobenou podkožní kotvu z Číny, tak nebudete mít žádný problém s výměnou nástavců.

 

Na sklad bereme spíše praktické typy a tvary disků, které se snadno nosí a nasazují. Velice žádané bývají například nástavce ve tvaru srdce a jiné nepravidelné tvary. Je ale velmi těžké je našroubovat tak aby byl nástavec rovně. Pokud máte o microdermal nepravidelného tvaru zájem, doporučujeme si ho nechat udělat přímo při aplikaci podkožní kotvy. Později se vám totiž již nemusí podařit nástavec našroubovat tak, aby byl výsledek dokonalý. Nedoporučujeme nástavce s větším průměrem než 6mm, jsou poměrově ke kotvě pod kůží již příliš velké, drží se pod nimi špína, zbytky krémů a kosmetiky čímž riskujete zanícení pokožky. Z tohoto důvodu tyto velikosti ani nenabízíme.

 

 

 

Anchor-Piercing.cz ©Zpět na články...
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing