Microdermal piercing podruhé

Microdermal piercing podruhé

Zařadili jsme do nabídky typ piercingu zvaný microdermal. Jedná se osazení podkožní kotvy do otvoru vytvořeného pod kůží. Základna vám v kůži zaroste a přístupný je pouze závit, na který je možné našroubovat množství různých nástavců. Microdermalu a jeho historii jsme se podrobněji vyjadřovali v jednom z dřívějších článků, dnes se tedy budeme věnovat hlavně nástavcům.


Vzhledem k tomu že si zákazník není obvykle v domácích podmínkách schopný vyměnit nástavec, natož si provést celý microdermal, tak jsme se rozhodli prodávat zatím pouze náhradní nástavce. Známe spoustu případů kdy pokus o vytvoření microdermalu nedopadl dobře a proto bychom vás rádi odkázali spíše na piercingový salon, který s ním má již zkušenosti. V poslední době je microdermal stále modernější a zejména ve větších městech není problém najít zkušeného odborníka. V případě že byste přesto chtěli objednat komplety, speciální nástroje, nebo podkožní kotvy, stačí napsat a na objednávku není problém zboží zajistit. To samé platí i pro náhradní microdermaly. Skladem budeme držet několik základních typů a barevných variant, na objednávku jsme schopni zajistit mnoho dalších možností a velikostí které na eshopu uvedeny nejsou.

 

V ČR se často setkáváme s nástavci, které jsou mnohdy vyrobeny z nekvalitních kovů, jsou špatně začištěny, nebo mají nevhodně provedený závit. U nás koupíte pouze titanové kvalitní komponenty, které máme lety ověřené. Můžete se spolehnout na jejich vysoký lesk a precizně provedený závit, který dává předpoklad pro snadné nasazování. Pořizovací cena je sice vyšší, ale rozdíl pozná i lajk při běžném pohledu. Naše nástavce mají průměr 1.2mm, což je celosvětově nejběžněji používaný průměr a jedná se o standard pro Evropu, stejné je to i se stoupáním závitu. Trochu jiné parametry se mohou používat například v USA, pokud jste si microdermal nepořídili právě tam, nebo nepoužíváte nějakou atypicky vyrobenou podkožní kotvu z Číny, tak nebudete mít žádný problém s výměnou nástavců.

 

Na sklad bereme spíše praktické typy a tvary disků, které se snadno nosí a nasazují. Velice žádané bývají například nástavce ve tvaru srdce a jiné nepravidelné tvary. Je ale velmi těžké je našroubovat tak aby byl nástavec rovně. Pokud máte o microdermal nepravidelného tvaru zájem, doporučujeme si ho nechat udělat přímo při aplikaci podkožní kotvy. Později se vám totiž již nemusí podařit nástavec našroubovat tak, aby byl výsledek dokonalý. Nedoporučujeme nástavce s větším průměrem než 6mm, jsou poměrově ke kotvě pod kůží již příliš velké, drží se pod nimi špína, zbytky krémů a kosmetiky čímž riskujete zanícení pokožky. Z tohoto důvodu tyto velikosti ani nenabízíme.

 

 

 

Anchor-Piercing.cz ©Zpět na články...
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing
Microdermal piercing podruhé - microdermal piercing
microdermal piercing