UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, od 17.08. do 25.08. máme dovolenou. Přijaté objednávky budeme expedovat následující dny. Děkujeme za pochopení.
Zavřít

Kniha plná piercingu

Kniha plná piercingu

V našem obchodu nově naleznete knihu s názvem Piercing. Napsal ji v roce 2010 Russ Thorne a v roce 2012 byla přeložena do českého jazyka. Kniha má tvrdé desky a 224 stran v kroužkové vazbě. Uvnitř najdete mnoho barevných fotografií. Považujeme ji za jednu z nejlepších knih zaměřenou na piercing, která se dá v tuzemsku sehnat.


Kniha nabízí komplexní informace ze světa piercingu a může posloužit jak laikům, tak začínajícím i pokročilejším piercerům. Poradí vám jaký typ piercingu si vybrat, jak poznat schopného piercera i jak následně o piercing pečovat. Je v ní spousta užitečných rad ohledně hojení piercingu, i čeho je třeba se vyvarovat. Seznámíte se technikami aplikace piercingu i potřebnými nástroji.

 

Dočtete se o historii a kultuře piercingu. Jsou zde vyjmenovány téměř všechny druhy piercingů, od těch nejběžnějších až po netypické, s kterými se v běžném životě téměř nemáte možnost setkat.

 

Je tu i několik kapitol věnujících se dalším formám modifikace těla jako je například skarifikace, branding, rozdvojování jazyka nebo podkožní implantáty. Vše je doplněno množství zajímavých barevných fotografií, i několika rozhovory s lidmi z prostředí piercingu.

 

Knihu považujeme za zajímavou a můžeme ji s klidem na rozdíl od mnoha jiných doporučit.Zpět na články...
Kniha plná piercingu - Kniha o piercingu
Kniha o piercingu