piercing pupíku
akrylové plugy
piercing ucha
piercing bradavek
piercing
piercing nosu
akrylové tunely
piercing nosu
piercing
piercing nosu
www.sububi.cz

Falešné septum

Falešné septum

Aktuálně je velmi moderní piercing nosu zvaný septum. Není den, aby náš piercer nedělal aspoň jeden. Je to typ piercingu, který je poměrně obtížný na provedení a je pro něj potřeba určitá zručnost a hlavně praxe. Pro ty, kteří si chtějí septum vyzkoušet „nanečisto“ se na trhu objevil speciální druh šperků tzv. falešné septum, nebo též fake septum.


Jedná se o šperk připomínající klasickou podkovu, kuličky jsou ale pevně spojeny s kroužkem a zahnutí na konci je oproti podkově o trochu větší. Občas je potřeba ukončení přiohnout podle konkrétního tvaru nosu, kroužky bývají z tenčího materiálu a tak to bez problémů provedete rukou bez nutnosti použít nějaké speciální nástroje. Ve stálé nabídce máme různé barevné varianty a i provedení. Od zcela jednoduchých kroužků, až po kroužky zdobené sérií kamínků či kuliček. Výhodou tohoto šperku je, že po nasazení není poznat rozdíl mezi klasickým a falešným septem.

 

V nabídce máme jak jednoduchá provedení tak i provedení s kamínky či ozdobami v barevných variantách jako je zlatá, černá a stříbrná.

 

 

 

Anchor-Piercing.cz©Zpět na články...
Falešné septum - falešné septum z chirurgické ocele 316L
falešné septum z chirurgické ocele 316L
Falešné septum - zlaté falešné septum
zlaté falešné septum
Falešné septum - černé falešné septum
černé falešné septum
Falešné septum - falešné septum s kuličkami
falešné septum s kuličkami
Falešné septum - falešné septum s kamenem
falešné septum s kamenem
Všechna práva vyhrazena ©2017 Anchor-Piercing.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.