Falešné septum

Falešné septum

Aktuálně je velmi moderní piercing nosu zvaný septum. Není den, aby náš piercer nedělal aspoň jeden. Je to typ piercingu, který je poměrně obtížný na provedení a je pro něj potřeba určitá zručnost a hlavně praxe. Pro ty, kteří si chtějí septum vyzkoušet „nanečisto“ se na trhu objevil speciální druh šperků tzv. falešné septum, nebo též fake septum.


Jedná se o šperk připomínající klasickou podkovu, kuličky jsou ale pevně spojeny s kroužkem a zahnutí na konci je oproti podkově o trochu větší. Občas je potřeba ukončení přiohnout podle konkrétního tvaru nosu, kroužky bývají z tenčího materiálu a tak to bez problémů provedete rukou bez nutnosti použít nějaké speciální nástroje. Ve stálé nabídce máme různé barevné varianty a i provedení. Od zcela jednoduchých kroužků, až po kroužky zdobené sérií kamínků či kuliček. Výhodou tohoto šperku je, že po nasazení není poznat rozdíl mezi klasickým a falešným septem.

 

V nabídce máme jak jednoduchá provedení tak i provedení s kamínky či ozdobami v barevných variantách jako je zlatá, černá a stříbrná.

 

 

 

Anchor-Piercing.cz©Zpět na články...
Falešné septum - falešné septum z chirurgické ocele 316L
falešné septum z chirurgické ocele 316L
Falešné septum - zlaté falešné septum
zlaté falešné septum
Falešné septum - černé falešné septum
černé falešné septum
Falešné septum - falešné septum s kuličkami
falešné septum s kuličkami
Falešné septum - falešné septum s kamenem
falešné septum s kamenem